Tag: Por

“Fillimi i vështirë, por fund i lumtur”, Verstappen: Leclerc i pafat, i nervozuar në duelin me Russell

Çmimi i Madh i Spanjës në pistën e Katalunjës i takoi Max Verstappen. Piloti holanez që u nis i dyti dhe gjatë garës e...

VIDEO/ “Çmendet” Balotelli, shënon 5 gola në një ndeshje, por njëri është i veçantë

Në ditën që Milani fiton titullin kampion, feston edhe Mario Balotelli, që gjithë entuziazmin e tij e konkretizon me plot 5 gola të shënuar...

Arapi: Presidenti më ka dhënë një lloj besimi për të ardhmen, por duhet bërë zyrtare

Renato Arapi shpreh keqardhjen për faktin se kthesa e Teutës erdhi disi vonë dhe pjesëmarrja në Europë është thuajse e pamundur. Arapi shpjegoi se...

Thuchel konfirmon largimin e mbrojtësit, por kthen Brojën te Chelsea

Mbrojtja e Chelsea-t po zbrazet tërësisht. Antonio Rüdiger ka arritur marrëveshjen me Realin e Madridit dhe Andreas Christensen tashmë e ka mendjen te Barcelona....

Selmani: Pres momentin tim në Kombëtare, kam edhe një vit kontratë, por…

Gentian Selmani ishte një nga katër shqiptarët që zbritën në fushë në fitoren e Bolusporit ndaj Samsunsporit. Ish-portieri i Laçit në Superiore, në lidhjen...

Ferrari “skuq” podiumin, por humb vendin e parë, tjetër zhgënjim për Hamilton

Ferrari skuq podiumin në Miami, por majën më të lartë e merr Red Bulli i kampionit në fuqi të Formulës 1, Max Verstappen, i...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.