Tag: Ruçi

Ruçi ndal “hemorragjinë” e humbjeve të Shpresave, e mbyllim në vendin e parafundit

Shqipëria U21 mori një barazim në frymën e fundit ndaj Kosovës U21 në “Elbasan Arena” dhe e mbylli në vendin e parafundit fushatën eliminatore...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Miqësoret/ Gol shqiptar te Legia, Karrica eviton humbjen e Rijekës

Legia e Varshavës zhvilloi miqësoren e radhës ditën e...

“Erdha, pashë, fitova”, Kastrioti humbet titullarin e mesfushës

Henry Okebugwu e ka mbyllur me Kastriotin. Mesfushori nigerian...

Një hap larg zyrtarizimit, Vrioni surprizon me klubin e radhës

Giacomo Vrioni është një nga futbollistët shqiptarë më të...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.