Tag: shitja

Ish-klubi i Altin Rrakllit do të përfitojë 7 milionë euro nga shitja e Adeyemit te Dortmundi

Transferimi i Karim Adeyemit nga Red Bull Salzburgu te Borussia e Dortmundit nuk ka bërë të lumtur vetëm talentin gjeman dhe dy skuadrat si...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.