Tag: stadiumit

Kukësi-Laçi, festë e rivalitet në përurimin stadiumit të ri

Kukësi do të kërkojë jo vetëm që ta nisë me këmbën e mbarë ndeshjen e parë në shtëpinë e re, por dhe të thyejë...

VIDEO/ Brenda stadiumit “Kukësi Arena”, gjithçka gati për inaugurimin

Pas një shtegtimi të gjatë nëpër impiante të ndryshme në Shqipëri, pritjes së Kukësit për të luajtur në shtëpi i ka ardhur fundi, teksa...

VETËM NË ANGLI | Dritat e stadiumit shuhen, futbollisti elektriçist i rregullon! Pastaj mundet me penallti

Një rast i pazakontë vjen nga Anglia. Në ndeshjen mes Marine AFC dhe Dunston UTS FC, Divizioni i Distriktit Verior (National League, kategoria e...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.