Tag: Stafa

Tirana rikthehet në stërvitje, grupit i bashkohen Aleksi, Ngoo dhe Stafa

Pas rreth dy javësh ose më saktë pas 12 ditësh pushim skuadra e Tiranës është rikthyer në stërvitje për të nisur me përgatitjet për...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.