Tag: themi

Duro: Short pozitiv, por nuk e kemi luksin të themi se jemi më të mirët

Goglat ishin bujare ndaj Laçit. Kurbinasit në turin e parë të Conference League do të ndeshen me malazezët e Iskra dhe trajneri Shpëtim Duro...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.