Tag: VIDEO

VIDEO/ Mourinho “nxjerr autobusin nga parkimi” dhe shëtit në qendrën stërvitore

I njohur për frazën e tij “parkoni autobusin” sa i përket mbrojtjes në fushën e lojë, Mourinho duket se kur bëhet fjalë për të...

VIDEO/ Guardiola “fërkon duart”, talenti argjentinas shënon 6 gola në Copa Libertadores

Julian Alvarez është një nga të rinjtë më premtues të futbollit amerikano-latin. Jo më kot në janarin e vitit 2022, Manchester City derdhi 20...

VIDEO/ Vrioni tregon përsëri aftësitë si bomber, Tiroli humbet “finalen” e parë

Giacomo Vrioni ka shënuar golin e radhës në Austri. Sulmuesi i kombëtares shqiptare realizoi golin e Tirolit në humbjen 1-2 ndaj Rapid Vienna.“Finalja” e...

VIDEO/ Superiorja ul siparin me festën bardheblu, vendi i fundit i Europës, ende i papërcaktuar

Abissnet Superiore ka ulur siparin e sezonit 2021-2022 pasditen e sotme, teksa verdikti i vetëm i mbetur pezull, mbeti ende i tillë, pasi Kukësi...

VIDEO/ Vrioni nuk ndalet nga Austria, sulmuesi kombëtares shënon golin e 18-të

Giacomo Vrioni nuk di të ndalet në Austri teksa ka gjetur sërish rrugën e rrjetës me Tirolin në ndeshjen e fundit të kampionatit që...

VIDEO/ Cigare dhe birrë pas titullit në Argjentinë, festa unike e ish-futbollistit të Manchester United

Boca Juniors shtoi një tjetër trofe në palmaresin e saj, teksa mbrëmjen e së dielës, argjentinasit triumfuan me rezultatin 3-0 ndaj Tigres në finalen...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

FOTO/ Dinastia Nuriu vazhdon, një dashuri pa kushte për Tiranën

Futbolli është lojë pasioni, dashuri që rritet vetvetiu duke...

Ramadani bën hapin e madh në karrierë, firmos me ish-klubin e Alex Fergusson

Ylber Ramadani transferohet në kampionatin skocez. Mesfushori 26-vjeçar i...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.