Tag: zgjedhja

FOTO/ Zgjedhja e çuditshme e Contes, ja me cilin e “festoi” Shën Valentinin

Të kalosh ditën e Shën Valentinit në shoqërinë e personit të zemrës është mëse normale, por ta kalosh atë me Antonio Conte dhe Claudio...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.