Tag: zikaltër

Juventusi shqetëson Interin, Allegri ëndërron yllin zikaltër

Giorgio Chiellini ka nevojë për një zëvendësues, ndërsa Max Allegri e ka një ide të qartë në lidhje me pasardhësin e kapitenit.Ëndrra e madhe...

“Big Rom” kërkon të shpëtojë nga makthi, gati të kthehet zikaltër edhe me ulje page

Romelu Lukaku dëshiron të largohet nga Chelsea më pak se një vit pas mbërritjes së tij në Londër.  Ajo që ka qenë ëndrra e...

Gosens flet si zikaltër: Interi, zgjedhje e lehtë! Mbaj mend kur Bastoni…

Gosens te Interi, sonte u zyrtarizua gjithcka. Gjermani, qe vitet e fundit ka qene lojtari i krahut me rezultativ me asist dhe gola, u...

Dybala mes Juves dhe Interit, zbulohet oferta zikaltër për “10” argjentinase

“Gazzetta dello Sport” gjurmon të ardhmen e Dybala. Juve në njërën anë, Interi në anën tjetër. Sipas asaj që shkruan prestigjiozja italiane, ka pasur...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.