Tag: akordin

Arsenali gjen akordin me lojtarin e Juventusit, tani duhet “drita jeshile” nga Allegri!

Arsenali nuk dorëzohet për Arthur. Nëse drita e shitjes së mesfushorit brazilian nuk ka ardhur ende nga Juventusi dhe në veçanti nga Allegri, Topçinjtë...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.