Tag: Barcelona

Barcelona- Napoli, pritet një “aks” i nxehtë/ Në lojë edhe Pjanic

Me presionin e Barcelonës për Koulibaly dhe largimin e mundshëm të Fabian Ruiz, Aurelio De Laurentis mendon për një zgjidhje të mundshme për mesfushën....

Mbrojtësi i preferuar i Xavit, Barcelona e gjen në Itali me gjysmë çmimi

Një qendërmbrojtës është një nga objektivat kryesorë të Barcelonës për merkaton e verës. Drejtuesit e klubit katalanas po studiojnë tregun italian, aty ku pëlqehet...

E rëndë nga Argjentina, binjakët futbollistë humbasin jetën në një aksident rrugor/ 6 vite te Barcelona

Futbolli argjentinas është në zi teksa në një aksident rrugor të shtunën, humbën jetën dy binjakë futbollistë. Bëhet fjalë për 27-vjeçarët Ariel dhe Maxi...

E rëndë nga Argjentina, dy binjakët futbollistë humbasin jetën në një aksident rrugor/ 6 vite te Barcelona

Futbolli argjentinas është në zi teksa në një aksident rrugor të shtunën, humbën jetën dy binjakë futbollistë. Bëhet fjalë për 27-vjeçarët Ariel dhe Maxi...

Presidenti i Bayernit “burgos” Lewandoskin, Barcelona nuk tërhiqet

Sulmuesi polak, Robert Lewandowski, mund të detyrohet të qëndrojë te Bayerni edhe për sezonin e ardhshëm, pavarësisht dëshirës së tij për t’u larguar nga...

“Superliga fundi i futbollit!”, Barcelona “tradhtohet” edhe nga lojtari i saj

Superliga Europiane është një projekt që vazhdon të krijojë debat, dhe të kundërshtohet. Gerard Pique ka konfirmuar qëndrimin e tij kundër turneut të ri...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.