Tag: bardhë

Kylian Mbappe refuzon “çekun e bardhë” të PSG-së

Pritej të ishte një sezon i gjatë për Kylian Mbappénë (23 vjeç), pas transferimit të tij të dështuar në Real Madrid në verë, dhe...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.