Tag: emathja shqip

Shakira e Pique në ndeshjen e djalit, por as i hodhën sytë njëri-tjetrit

Qershorin e kaluar, Shakira dhe Pique njoftuan divorcin pas 12 vitesh së bashku (kanë dy fëmijë). Lidhja e tyre nuk përfundoi mirë për shkak...

VIDEO/ Humbja tërbon tifozët meksikanë, sulmojnë ish-trajnerin e Barçës

Meksika humbi 3-2 miqësoren e luajtur në SHBA ndaj Kolumbisë, rezultat që ka shkaktuar zemërim të madh te tifozët meksikanë, sidomos duke llogaritur që...

Europiani i femrave U-19/ Kombëtarja nis grumbullimin, trajneri Krepi shpall listën

Kombëtarja shqiptare U-19 për femra do të nisë nga kjo e enjte grumbullimin në kuadër të ndeshjeve të vlefshme për kualifikueset e Kampionatit Europian...

Inaugurimi i “Shtëpisë së Futbollit”, prezent presidenti i FIFA-s, Infantino. Duka: Kushtoi mbi 10 milionë euro!

Është zhvilluar ceremonia e inaugurimit të kompleksit sportiv “Shtëpia e Futbollit”, ku i pranishëm ishte edhe presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, presidenti i FSHF,...

Infantino: Tirana është kryeqyteti i Botës, më ndaluan në aeroport prej dhuratës së shqiptarëve!

Është zhvilluar ceremonia e inaugurimit të kompleksit sportiv “Shtëpia e Futbollit”, ku i pranishëm ishte edhe presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, presidenti i FSHF,...

Kryeministri Rama: Futbolli është fe në Shqipëri, ne duam ta zhvillojmë

Me një gjuhë shpotitëse dhe aspak “modest” për investimet që qeveria e drejtuar prej tij ka bërë në sport e veçanërisht në futbollit, Kryeministri...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.