Tag: Europës

VIDEO/ Superiorja ul siparin me festën bardheblu, vendi i fundit i Europës, ende i papërcaktuar

Abissnet Superiore ka ulur siparin e sezonit 2021-2022 pasditen e sotme, teksa verdikti i vetëm i mbetur pezull, mbeti ende i tillë, pasi Kukësi...

Sigurimi i Europës, pastaj merkatoja, Partizani s’duhet të bëjë gabimet e së shkuarës

Kastrioti në shtëpi dhe pastaj Laçi në transfertë. Partizani në sprintin final për Europën, nga dera kryesore, vendi i tretë pa patur nevojë për...

Finalja e Europës ndaj Vllaznisë, dy mungesa e dy rikthime me peshë te Kukësi

Shtatë ndeshje pa fitore dhe dy disfata radhazi, kanë bërë që Kukësi të humbasë të paktën për momentin vendin e tretë që i kualifikon...

Titujt në elitat e Europës/ Fillojnë bilancet, skuadrat më pranë triumfit

Fundi i sezonit është afër, me kampionatet elitare të Europës që kanë hyrë në sprintin final.Në Premier League, pas javës së 32-të, gara për...

Pjesëmarrja në Kupat e Europës, ja pse luftohet fort për vendet e para dhe Kupën

Të ardhurat nga pjesëmarrja në Kupat e Europës mbetet zëri më i rëndësishëm për buxhetet e klubeve tona më të mira. 3 240 mijë...

“Do japim shpirtin për të fituar”, një shqiptar kërcënon kampionët e Europës

Enis Bardhi është një nga lojtarët më të rëndësishëm të Maqedonisë së Veriut. Mesfushori i Levantes është gati për duelin gjysmëfinal ndaj Italisë, i...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.