Tag: MAIGNAN

MIKE MAIGNAN NUK ËSHTË NORMAL | Portieri i Milanit dhe dy pritje SPEKTAKOLARE (VIDEO)

I kthyer pas nje operacioni dhe demtimi qe e mbajti goxha kohe jashte, Mike Maignan menjehere mori kritika per sfiden ndaj Sassuolo, por sonte...

Fyerje raciste në Maignan para Juve-Milan: zbulohet “dënimi” i fajtorit!

Më 19 shtator 2021 ai këndoi thirrje raciste kundër portierit të Milanit, Mike Maignan në ndeshjen Juventus-Milan. Tani burri, me origjinë nga Veneto, është...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.