Tag: mes

Statistika e veçantë, “Abissnet Superiore” mes kampionateve me moshën më të re në kontinent

Kampionati “Abissnet Superiore” 2021-2022 tashmë e ka thënë fjalën e tij për shumë verdikte, me Tiranën të shpallur kampion disa javë para përfundimit të...

“Dritë në fund të tunelit” për Mercedes, dy pilotët britanikë mes Leclerc dhe Verstappen

Formula 1 këtë fundjavë është zhvendosur në Spanjë ndërsa në ditën e sotme janë zhvilluar dy sesionet e provave të lira. Surpriza pas dy...

E ardhmja mes PSG-së dhe Realit, Ronaldinho i jep këshillën më të mirë Mbappe-s

Nëse e ardhmja e Kylian Mbappe është ende shumë e paqartë, legjenda e Paris Saint-Germain, Ronaldinho i ka dhënë këshillën më të mirë të...

“Dallimi mes një klubi të madh dhe një klubi të vogël”, reagon Shkupi: S’do të lejojmë që vëllai të lëndojë vëllanë

Klubi i Shkupit, kampion i freskët në elitën e futbollit të Maqedonisë së Veriut, ka mbajtur qëndrim publik për ngjarjet që ndodhën në Tetovë,...

Gjilani nuk përfiton nga frenimi i Ballkanit, “paqe” mes Prishtinës dhe Drenicës

Gjilani bie në Klinë përballë Dukagjinit, ndërsa u mbyll pa fitues takimi Prishtina-Drenica në javën e 30-të në BKT Superligën e Kosovës.Dukagjini iu fal...

Fury vs Whyte, gjerdani i artë në WBC “fshin” miqësinë mes tyre

Kampioni në fuqi i Federatës WBC Tyson Fury duket gati për mbrojtjen e dytë të titullit të fituar 26 muaj më parë në Nevada...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.