Tag: milionë

“Telenovela” Lewandowski/ 8 milionë € diferenca, Bayerni refuzon ofertën e Barcelonës

Barcelona nuk heq dorë nga Robert Lewandowski. Sulmuesi polak ka vendosur të largohet nga Bayerni pas 8 viteve plot gola, rekorde e trofe në...

Southampton kërkon portier në Itali, gati 12 milionë euro për gardianin e Fiores

Southamptoni i Armando Brojës është në kërkim të një portieri për sezonin e ardhshëm dhe në krye të listës së preferencave është polaku i...

Ish-klubi i Altin Rrakllit do të përfitojë 7 milionë euro nga shitja e Adeyemit te Dortmundi

Transferimi i Karim Adeyemit nga Red Bull Salzburgu te Borussia e Dortmundit nuk ka bërë të lumtur vetëm talentin gjeman dhe dy skuadrat si...

“Boom” kërkesash për bileta, 3 milionë persona duan të jenë vetëm për finalen e “Katar 2022”

FIFA ka marrë 3 milionë kërkesa për bileta për finalen e Kupës së Botës në Katar dhe një bum tjetër kërkesash për të ndjekur...

Cavani pranë rikthimit në Itali, klubi i njohur i ofron 4 milionë euro në sezon

Fiorentina synon të rikthehet sa më shpejt në elitën e futbollit italian dhe pas një sezoni të nisur mjaft mirë, në fazën e dytë...

Një sulmues dhe 50 milionë euro, Man. United bën ofertë zyrtare për Lautaron

Manchester United vijon të jetë në kërkim të një qendërsulmuesi për sezonin e ardhshëm dhe së fundi në skenë ka dalë edhe emri i...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.