Tag: mjekësore

E kryer, mbrojtësi gjerman, i Realit, kalon vizitat mjekësore

Mbyllet marrëveshja që e bën Antonio Rudigerin futbollist të Realit të Madridit. Futbollisti i Kombëtares gjermane mësohet se ka kaluar vizitat mjekësore e tashmë...

Ka kaluar në mënyrë të fshehtë ekzaminimet mjekësore, në Manchester presin zyrtarizimin e Haalandit

Zbulohen të tjera detaje që konfirmojnë blerjen e Erling Haalandit nga Manchester City. Duke qenë se Dortmundi e ka siguruar pjesëmarrjen në Champions, klubi...

Kërkohej nga shumë klube, mbrojtësi i Chelsea-t kryen vizitat mjekësore te Barcelona

Pasi shpenzoi jo pak për të përforcuar sulmin në merkaton e janarit, Barcelona ka kthyer sytë nga prapavija dhe për shkak të situatës ekonomike,...

Zhvillim i minutës së fundit, Aubameyang planifikon vizitat mjekësore te Barcelona

Xavi Hernández do të ketë më në fund numrin 9 që dëshiron. Nëse asgjë nuk bie poshtë në minutën e fundit, Aubameyang do të...

SUPER KOMISIONI | Agjenti i Vlahovic mbërrin nga Beogradi, afrojnë vizitat mjekësore me Juventusin

Juventusi pasditen e djeshme ka arritur marrëveshje me Fiorentinën për 70 milionë euro plus 5 bonuse. Një shifër monstruoze për ata me vetëm 18...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.