Tag: ndodhet

Zbulojeni ku ndodhet ishulli i dashurisë

Ditën dedikuar dashurisë, 3 parashutistë e kanë shënuar me një fluturim mbi ishullin në formë zemre të Galesnjak të Kroacisë. Amy Chmelecki, Marco Furst dhe...

Paradoksi absurd i klubit britanik: është i bazuar në Angli, por shkel rregullat anti-Covid të Uellsit! Motivi? Ndodhet në kufi

Situata paradoksale në të cilën u gjend skuadra e Chester FC që luan në Ligën Kombëtare të Veriut (kategoria e gjashtë angleze). Skuadra me...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.