Tag: njeh

VIDEO/ Marku na njeh me prapaskenat e fitores, nga qepja e kokës te festa kuqezi

Mbrëmja e së shtunës ishte një nga ato netë të cilat do të kujtohen gjatë nga ana e boksierit shqiptar, Florian Marku. Lushnjari ia...

Buffon nuk njeh limite, do të luajë deri në moshën 46-vjeçare

Gigi Buffon nuk dëshiron të ndalet, dhe pse ka moshën e një gjyshi. Portieri legjendar italian ka rinovuar kontratën me Parmën (Seria B) deri...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.