Tag: Paris

PSG-Tottenham “shkëmbejnë” trajnerët? Në Francë e bëjnë fakt kalimin e Contes në Paris  

Paris Saint-Germain po finalizon shkarkimin e Mauricio Pochettino dhe do të konsiderojë trajnerin e Tottenham, Antonio Conte si pretendent për ta zëvendësuar atë.Drejtuesit e...

Trajneri i njohur i Dinamos së Kievit: PSG na pret në Paris, do të flas me Mourinhon

Pushtimi i Ukrainës nga Rusia ka patur një efekt të rëndë në futboll: kampionati kombëtar i Ukrainës është pezulluar dhe skuadrat janë detyruar të...

Anelka “çon” Pogbanë në Paris: Skuadra e duhur për të

Paul Pogba ka gjithnjë e më larg “Old Trafford”. Mesfushori francez, kontrata e të cilit me “Djajtë e Kuq” përfundon në qershor, me shumë...

Peugeot i lë të gjithë gojëhapur në Paris

Ndërkohë që coupet sportive ditëve të sotit nuk po preferohen aq shumë, Peugeot ka zbuluar një koncept fantastik në Paris Motor Show.Ky koncept quhet...

Leo Messi “driblon” edhe Covid-19, kthehet në Paris

Leo Messi është kthyer në Francë, pasi ka rezultuar negativ në testin PCR, të kryer në Argjentinë. Ylli i futbollit, i cili ishte në...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.