Tag: porte

VIDEO/ Manaj humbet “shënjestrën” nga 11-metra, sulmuesi i kombëtares “vret tifozët” pas porte!

Me fitoren 2-3 të arritur në transfertë ndaj Udineses, Spezia siguroi matematikisht mbijetesën në Serie A. Pjesë e skuadrës nga Liguria është edhe Rey...

VIDEO/ Gol i rrallë dhe i pabesueshëm, portieri shkodran shënon nga porta në portë!

Një gol i rrallë është shënuar në kampionatin e të rinjve. Shënkolli U19 mposhti 2-0 Vllazninë U19, teksa njëri nga golat ishte i pabesueshëm!Portieri...

“Ku preferoj të luaj”, Mala: Zero nënvlerësim, na mungoi qetësia para porte

Esat Mala ishte ndër të paktët lojtarë që u dallua në derbin Dinamo-Partizani, që u mbyll në barazim pa gola. 23-vjeçari i Partizanit analizoi...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.