Tag: sekonda

Limani “firmos” suksesin e parë në MMA, 31 sekonda për të mundur serbin

Besnik Limani është një sportist nga Zajazi i Kërçovës, i cili nga viti 2005 është angazhuar në botën e sportit, duke u angazhuar në...

Analizë Superiore/ Dinamo i fiton duelet Laçit, Egnatia e zotëron topin 23 sekonda më shumë se Tirana

Në emisionin Analizë Superiore në Supersport nën drejtimin e Sokol Xhihanit dhe videoanalistit të kombëtares U19, Fatjon Bardhi është diskutuar mbi atë se çfarë...

VIDEO | Kupa e Afrikës fillon me një kontrast të frikshëm: 33 sekonda dhe është menjëherë drithërimë

Më në fund ka nisur Kupa e Afrikës dhe, si zakonisht, të parët që dolën në fushë ishin mysafirët e këtij edicioni të trazuar:...

BASTI I FITUAR | “Vrapova 400 metra në 58 sekonda por Galliani nuk e mbajti fjalën”

Massimo Oddo, i cili foli për Milan TV, kujtoi një episod të bukur që ndodhi në mbrëmjen kur Milani fitoi Scudetton në Romë në...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.