Tag: ZBARKON

UEFA vihet në lëvizje, mision vëzhgimi për situatën zgjedhore. Ja kush zbarkon në Tiranë!

UEFA ka përcaktuar delegacionin që do të vijë në Tiranë për të monitoruar ecurinë e procesit zgjedhor të Federatës Shqiptare të Futbollit pas problematikave...

Inter në gjurmët e lojtarit që ka bindur Zanetti-n dhe Recoba-n, menaxheri zbarkon në Itali

Të reja në lidhje me merkaton e Inter-it.Sipas FcInternews, Edgardo Lasalvia, menaxheri i Agustin Alvarez, lojtar i Penarol, është në Itali.20-vjeçari uruguaian i është...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.