Tag: zbulon

Ndeshjet e qershorit/ Mancini zbulon listën, lë jashtë SuperMarion dhe sulmuesin Cagliarit

Roberto Mancini ka vendosur të grumbullojë plot 39 futbollistë për ndeshjet e muajit qershor. Në këtë rrugëtim të ri të përfaqësueses italiane, pas dështimit...

E zbulon “Bild”: Lewandowski fliste në telefon në dhomën e zhveshjes dhe thoshte…

Bayern Munich nuk dëshiron që Robert Lewandowski të largohet, por sulmuesi polak praktikisht ka vendosur të ardhmen e tij: ai synon të nënshkruajë me...

Messi zbulon Detin e Kuq dhe nënshkruan marrëveshjen e re

Lionel Messi udhëtoi këtë të hënë drejt Jeddah, qytet në Arabinë Saudite, për nënshkrimin e një marrëveshjeje me Ministrinë Saudite të Turizmit. Në vendin...

Paredes “trondit” PSG-në, zbulon klubin e preferuar

Mesfushori i Paris Saint-Germain, Leandro Paredes ka zbuluar se ëndërron të luajë për Real Madrid. Argjentinasi iu bashkua PSG-së nga Zenit në vitin 2019,...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.