Tag: Shpëtim

Analiza e Shpëtim Duros: Kjo kombëtare nuk ka krahë, ja lloji i lojtarit që na mungon

Shqipëria mbylli në mënyrë zhgënjyese grumbullimin e muajit qershor, duke marrë një barazim e një humbje në dy ndeshje të Ligës së Kombeve dhe...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Miqësoret/ Gol shqiptar te Legia, Karrica eviton humbjen e Rijekës

Legia e Varshavës zhvilloi miqësoren e radhës ditën e...

“Erdha, pashë, fitova”, Kastrioti humbet titullarin e mesfushës

Henry Okebugwu e ka mbyllur me Kastriotin. Mesfushori nigerian...

Një hap larg zyrtarizimit, Vrioni surprizon me klubin e radhës

Giacomo Vrioni është një nga futbollistët shqiptarë më të...

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.