Tag: vlerë

CR7 me makinë të re në stërvitje, garazhi i tij me vlerë 20 milionë euro!

Cristiano Ronaldo mori si dhuratë nga partnerja e tij, Georgina Rodriguez, me rastin e 37-vjetorit të lindjes, një Cadillac Escalade me vlerë 180,000 euro....

Dikur krahasohej me Messin, braziliani përplaset me pemën dhe dëmton makinën me vlerë 600.000

Pritshmëritë mbi talentin e një futbollisti jo gjithnjë përmbushen. Ky është edhe rasti i Paulo Henrique Soares Dos Santos, i njohur ndryshe si Paulinho....
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.