Leite Kaka njofton se do bëhet baba për herë të tretë

spot_imgspot_img

Ricardo Izecson Dos Santos Leite Kaka ishte një prej futbollistëve më të njohur brazilian që arriti në Itali, gjersa prej vitesh ka veshur edhe fanellën e kuqe.

Në nëntor të vitit të kaluar, pas tre vitesh fejesë, i njëjti është martuar me modelen Carolina Dias.

Për të kurorëzuar ëndrrën e tyre të dashurisë ishte vetëm ardhja e një foshnje, dhe ja, në ditën e rilindjes, çifti njoftoi në rrjetet sociale se së shpejti familja e tyre do të zgjerohet, duke zbuluar se Dias është shtatzënë.

Në moshën 37 vjeçe, Ricardo Kaka do të bëhet baba për herë të tretë, ndërsa kjo është lindja e parë për gruan e tij.

Me një mesazh plot gëzim të postuar në Instagram, çifti bëri të ditur lajmin, duke hedhur një fotografi të përbashkët ku futbollisti brazilin shfaqet duke mbajtur barkun e gruas së tij, vetëm për të treguar se, së shpejti do të vijë në jetë djali i tyre i parë.

Para martesës së tij me Carolina Dias, Kaka ishte i martuar për dhjetë vjet, nga 2005 deri në 2015, me Caroline Celico.

Dyshja ishin së bashku për një kohë të gjatë dhe kishin dy fëmijë: Luca Celico Leite dhe Isabela Celico Leite, me të cilët Leite ka një lidhje mjaft të bukur.

Pas përfundimit të martesës së tij të parë, ish-sulmuesi i AC Milan takoi gruan e cila ia ndryshoi jetën dhe që planifikon të ndajë pjesën tjetër me të.

/ www.emathja.com

© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu