Modë

Çfarë është Dita e Tokës? Gjithçka që duhet të dini!

Është Dita e Tokës, një ndër disa ditë të...

Maska që lufton plakjen

Por nëse deri më sot i keni përdorur vetëm për të ngrënë, me to, do arrini të krijoni një maskë natyrale, e cila bën...

Hiqni pikat e moshës, rrudhat, pikat e zeza, yndyrën e tepërt në fytyrë dhe zbardhni lëkurën tuaj në një javë

Në këtë artikull, ne do t’ju paraqesim një mënyrë super të natyrshme për të marrë lëkurë të butë, të përsosur. Është një maskë shtëpie...

Gjendet ilaçi i cili shëron aknet që shkaktohen nga temperaturat e larta

Temperaturat e nxehta mund të ndikojnë keq në lëkurën tuaj, duke prodhuar më sebum dhe aknet, bllokon poret dhe shkaktohen vrimat e zeza. Djersa...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.