Tag: pse

“Vllaznia nuk është vetëm Latifi”, Josa: Ja pse do e kemi të thjeshtë me Egnatian

Në javën e parafundit të Abissnet Superiore, që do të luhet këtë të shtunë në orën 17:00, Vllaznia do të ndeshet me Egnatian në...

Kushtet e talentit të Benfikës, ja pse Man. United dhe Newcastle dalin jashtë loje

Shpërthimi i sulmuesit uruguaian, Darvin Núñez me 34 gola në këtë sezon në radhët e Benfikës, në Portugali, e bëjnë atë një nga emrat...

Ja pse Bayerni s’mund ta refuzojë ofertën e Barçës për Lewandowskin

Nënshkrimi i Robert Lewandowski me Barcelonën është çështje kohe. disa media polake kanë “zbuluar” shifrat e transferimit dhe sigurojnë se marrëveshja përfundimtare do të...

“Josa më shumë vite te Vllaznia se unë”, Xhaferi: Dy janë shkaqet pse ndryshuam trajnerin

Mirel Josa është trajneri i tretë që do të drejtojë Vllazninë këtë sezon pas Thomas Brdaric dhe Elvis Plorit. Trajneri i mirënjohur ka nisur...

“Josa më shumë vite te Vllaznia se unë”, Xhaferi: Dy shkaqet pse ndryshuam trajnerin

Mirel Josa është trajneri i tretë që do të drejtojë Vllazninë këtë sezon pas Thomas Brdaric dhe Elvis Plorit. Trajneri i mirënjohur ka nisur...

Plori: E parandjeva golin, ja pse nuk e aktivizoj titullar Çobën

I çliruar nga kjo fitore në sekondat e fundit, Elvis Plori, trajner i Vllaznisë, nuk e fsheh entuziazmin për suksesin e arritur. Në “Gol...
spot_imgspot_img

Subscribe

Popular articles

Tre sfidat e qershorit, njihuni me programin e kuqezinjve të Rejës

Kombëtarja shqiptare ka nisur prej ditës së premte grumbullimin...

Mane te Bayern Munchen? Reagon sulmuesi i Liverpoolit

Sadio Mane është një nga objektivat e Bayern Munchen....

© 2022, Emathja.com. All rights reserved.