Role me salmon

spot_imgspot_img

Perbersit:

2 petë tortilja
2 gjethe sallatë e gjelbër
100 gr salmon i tymosur
1 avokado
1 spec i kuq
kripë dhe piper i zi.

Pergatitja:

Petat tortilja shtrijini dhe mbushini me salmonin e tymosur, avokadon, sallatën e gjelbër dhe specin.

Mbështillini, pritini dhe servojini.

Ju befte mir!


© 2021, Emathja.com. All rights reserved.

Abonohu

spot_imgspot_img

Te ngjashme

spot_imgspot_img
Artikulli paraprakSupa e shëndetshme
Artikulli tjetërShpageti me mish pule

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu